ارزهای دیجیتال صعودی شدند/ بیت کوین در کانال 57 هزار دلار

2 روز پیش 1

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۸ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۹۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۵۷,۴۵۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۴۹۹ تومان معادل ۱,۶۹۴,۹۶۴,۷۹۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۳.۹۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۱۵% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۸۷۱.۱۸ دلار بوده که همینک %۱۶.۵۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۸۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۰۶.۸۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۵۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۴,۲۷۸.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۴۷۳ تومان معادل ۱۲۶,۰۸۵,۵۶۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۸.۳۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۴۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۶۱.۴۷ دلار بوده که همینک %۱۲.۰۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۸.۴۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۸.۴۸ میلیون خواهد بود. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۰۱.۸۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۶۱۰.۵۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۴۹۹ تومان معادل ۱۸,۰۰۹,۹۱۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۴.۲۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۹.۳۵ دلار بوده که همینک %۱۱.۴۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۶.۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۶.۸ میلیون خواهد بود. 

تتر با نماد اختصاری UST یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۲.۶۳ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۲.۶۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۴۱۶ تومان معادل ۲۹,۴۴۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۹۲.۱۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۱۰% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۳(23 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۲۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. 

سولانا با نماد اختصاری SOL یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۱.۴۹ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۲.۲۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از سولانا در این لحظه با قیمت ۲۰۲.۳۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۴۹۷ تومان معادل ۵,۹۶۷,۹۳۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۵.۳۴% کاهش یافته است. بالاترین قیمت سولانا در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰(06 November 2021) معادل ۲۶۰.۰۹ دلار بوده که همینک %۲۲.۲۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش سولانا ۳۰۳.۹۱ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۴۸۸.۶۳ میلیون خواهد بود. 

مشاهده این خبر درخواست حذف این خبر