امکان خرید و فروش خودکار سهام با سفارش شرطی درسا تریدر

4 هفته پیش 140


ads

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سفارشات شرطی در بورس زمانی کاربرد دارند که معامله‌گر تصمیم دارد سفارشی را در قیمتی متفاوت با قیمت فعلی بازار ثبت کند. این سفارش می‌تواند سفارش فروش یا خرید یک سهم باشد.

براساس این گزارش درحالی بازار از اوایل اسفند سال گذشته شرایط مطلوبی را سپری می‌کند و شاخص نزدیک به 22 درصد رشد کرده که سفارشات شرطی درساتریدر می‌تواند ابزار مناسبی برای کسب سود حداکثری در بازار سرمایه باشد.

سفارش شرطی چه مشکلی را حل می‌کند؟

اگر یک معامله‌گر در سبد سهام فقط یک سهم داشته باشد باید همیشه هوشیار باشد تا در حد سود یا ضرر (که از قبل تعیین کرده) جهت خروج از سهم، به‌ موقع سفارش‌ گذاری کند. حال اگر تعداد سهم‌ بیشتری در سبد سهام داشته باشد، احتمال از دست دادن فرصت معامله در قیمت‌های مطلوب حتی بیشتر هم خواهد بود.

سفارشات شرطی امکانی است که دقت و سرعت را در معاملات بورس بالا می‌برد. به‌ این ترتیب اگر شرایط خاص موردنظر یک کاربر برقرار شد، بلافاصله معامله انجام می‌شود و نیازی هم به اقدامی از طرف کاربر نیست. این امکان بخصوص برای تعیین حد ضرر و سود در معاملات بورس بسیار مفید است.

استفاده از امکانات گسترده سفارشات شرطی درسا تریدر به کاربران سامانه‌های معاملاتی بورس کمک می‌کند تا هم دغدغه کمتری داشته باشند و هم زمان کمتری را صرف رصد بازار کنند.

در این روش معامله‌گری کاربر بدون دغدغه و صرف زمان در قیمت و زمان مطلوب، سفارش را ارسال می‌کند. زمان سفارش می‌تواند براساس جهت و ویژگی‌ های بازار تعیین شود. به این معنی که اگر شروط‌ کاربر برقرار شود، سفارش ارسال خواهد شد. تنظیم سفارشات شرطی می‌تواند در هر زمانی از روز صورت گیرد و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

به‌عنوان مثال سهمی را در نظر بگیرید که برای چند روز رشد قیمت داشته و بالاتر از قیمت ذاتی معامله می‌شود. در این حالت همیشه این ترس وجود دارد سهم ریزش کند و همه سودی که داده از بین برود.

اینجا است که خروج به‌موقع از سهام و کسب بیشترین سود ممکن اهمیت پیدا می‌کند. بنابراین معامله‌گر نیاز دارد هر روز میزان تقاضای سهم را رصد کند. در این شرایط می‌توان از سفارش شرطی استفاده کرد. به‌این‌ترتیب سفارش فروش سهم در شرایطی که حجم خرید از مقدار مشخصی کمتر شد، خود به‌خود و در بهترین مظنه خرید آن روز فروخته شود.

چه ابزاری برای سفارشات شرطی وجود دارد؟

معامله در قیمت مطلوب، نیازمند عملکرد سریع و دریافت به‌موقع فرصت‌های ایده‌آل سفارش‌گذاری است. ابزاری که بتواند حتی قبل از شروع بازار پیش‌ شرط های لازم برای معامله را دریافت کند و درست در زمان مناسب، سفارشی با قیمت مورد نظر کاربر ارسال کند. درسا تریدر یکی از سامانه‌های معاملاتی پیشرو در زمینه سفارشات شرطی است. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این سامانه معاملاتی می‌توانید به سایت درساتریدر مراجعه کنید.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

مشاهده این خبر درخواست حذف این خبر